Údržba silnic

4. října 2009 v 22:26 | Vše pro váš dům |  Ostatní
Zajišťujeme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále provádíme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené.
Asfaltové povrchy se hodí především při budování chodníků, hřiští, účelových komunikací nebo třeba jako ochrana izolace. Své uplatnění naleznou i ve výrobních halách, zemědělských objektech jako jsou stáje, drůbežárny, sklady na obilí, ovoce, zeleninu, hnojiva apod.
Vzhledem k velkému nárůstu objemu silniční dopravy, zejména kamionové, dochází k výraznému zhoršení kvality povrchových i podkladových vrstev silniční sítě. Východiskem technického řešení tohoto problému je stanovení základních charakteristik asfaltových (živičných) materiálů, které může přispět k zefektivnění silniční údržby a výraznému prodloužení životnosti asfaltových povrchů vozovek. Současným trendem v Severní Americe je měření asfaltových vzorků při různých teplotách a zatěžovacích frekvencích. Takto získaná měření v laboratorních podmínkách mají stejnou vypovídací hodnotu jako při skutečném zatížení od vozidel ve vozovce. V České republice je však většina zkoušek asfaltových materiálů stále založena na empirickém hodnocení. Navrhuje se proto vypracování nové metodiky vycházející z výsledků měření komplexního dynamického modulu E* a jeho složek. Předpokládá se cyklické zatěžování typických asfaltových směsí v lineárně viskoelastické oblasti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stavební společnost: P R O V A S D U M

Naše společná činnost se datuje od 1.5.2001 v návaznosti na bohaté zkušenosti z předchozích aktivit zaměstnavatelského poměru, posléze na základě živnostenského oprávnění.

Máme jasné a zřetelné cíle, které se snažíme každým dnem naplňovat.
Dvě desítky let praxe v oboru nejsou k zahození.
Spektrum naší nabídky je rozsáhlé, se zaměřením na kvalitu, přesnost a efektivnost veškerých stavebních
prací, přesto dáváme přednost pracím náročnějším, kde se kloubí znalost a řemeslnická zručnost,
a tímto získáváme stále více svých příznivců.
Velký důraz klademe také na výběr ostatních řemesel, s nimiž nemalou mírou přispíváme ke spokojenosti zákazníků. Samozřejmostí je i spolupráce s vybranými odborníky v oblasti projektování,
zpracování studií nových staveb, dozorování, apod.
Naším cílem je spokojený klient.

Zaměření:

  • Stavba betonových plotů
  • Zateplené fasády
  • Obklady, dlažby
  • Zámkové dlažby
  • Zdivo lícové cihla, Ytong
  • Terasy, chodníky, ploty
  • Rekonstrukce bytových jader


Kontaktní osoba v případě Vašeho zájmu o realizaci stavebních prací pro kraj středočeský :

Bernard Jaroslav **e-mail : provasdum@seznam.cz **mobil : 604 452 934