Leden 2011

Malby interiérů bytů a rodinných domů

24. ledna 2011 v 17:36 | Vše pro Váš dům a zahradu |  Omítky

*

Malování interiérů v našich domovech je otázkou vkusu a Vaší představivosti, kde si můžete ze svého domu či bytu udělat dle Vašich představ kouzelné místo, které bude příjemné Vám, Vašim blízkým i každému, kdo k Vám zavítá.
Pro barevné návrhy maleb interiérů máme vlastního specialistu, ale spolupracujeme i s architekty. Namícháme Vám odstín přesně dle Vašich představ.

*


Malování interiérů by měla být záležitost každých 2 - 5 let v závislosti na Vašem zdravotním stavu a stylu života.
Vymalováním docílíte značného snížení prašnosti a zlepšení kvality ovzduší ve Vašem domě či bytě. Pokud se Vám má narodit dítě je vymalování bytu samozřejmostí. Malbou kvalitní barvou docílíte i desinfekci stěn.
Naši malíři provádí malířské a natěračské práce v nejvyšší kvalitě, rychlosti a za dobrou cenu.
 Zakrytí koberců, skříní a stolů je samozřejmostí. Po našich malířích zůstanou nejen vymalované stěny, ale i čisté podlahy, okna, dveře a nábytek.
Dopřejte si skvělý pocit v nově
vymalovaném, barevném a voňavém interiéru.provasdum.blog.cz Potřebujete vymalovat jeden pokoj nebo celý byt? Pokud ano, naši malíři jsou vám v regionu Kladno a okolí plně k dispozici. Malby interiérů naši malíři dělají kvalitními barvami. S výběrem barev vám malíři rádi poradí. Malíři dělají malby pokojů, malby chodeb, malby sklepů, malby půdních prostor, rovněž malíři dělají malby společných prostor v bytových domech. Naši malíři jsou zkušení profesionálové. Dělají kvalitní malby pokojů a malby dalších interiérů za příznivé ceny. Vážíme si malých i větších zakázek.

Stavíme z Ytongu

1. ledna 2011 v 21:47 | Vše pro Váš dům a zahradu |  Vyzdívky

Stěna z bílého pórobetonu YTONG je jedinou zděnou konstrukcí na trhu, která dokáže při rozumných tloušťkách bez dodatečného zateplení bezpečně překročit veškeré normové požadavky a doporučení na obvodové stěny budov.
příčky z ytongu


Dalším zlepšením unikátních tepelně izolačních vlastností zpřístupňuje YTONG LAMBDA nízkoenergetické stavby široké veřejnosti. S běžnými pořizovacími náklady, nízkou staveništní pracností a jednoduchou technologií provádění dokážeme dosáhnout výsledků, které byly dosud vyhrazené pouze stavbám s nadstandardními rozpočty.

doplňky z ytongu

Stavební společnost: P R O V A S D U M

Naše společná činnost se datuje od 1.5.2001 v návaznosti na bohaté zkušenosti z předchozích aktivit zaměstnavatelského poměru, posléze na základě živnostenského oprávnění.

Máme jasné a zřetelné cíle, které se snažíme každým dnem naplňovat.
Dvě desítky let praxe v oboru nejsou k zahození.
Spektrum naší nabídky je rozsáhlé, se zaměřením na kvalitu, přesnost a efektivnost veškerých stavebních
prací, přesto dáváme přednost pracím náročnějším, kde se kloubí znalost a řemeslnická zručnost,
a tímto získáváme stále více svých příznivců.
Velký důraz klademe také na výběr ostatních řemesel, s nimiž nemalou mírou přispíváme ke spokojenosti zákazníků. Samozřejmostí je i spolupráce s vybranými odborníky v oblasti projektování,
zpracování studií nových staveb, dozorování, apod.
Naším cílem je spokojený klient.

Zaměření:

  • Stavba betonových plotů
  • Zateplené fasády
  • Obklady, dlažby
  • Zámkové dlažby
  • Zdivo lícové cihla, Ytong
  • Terasy, chodníky, ploty
  • Rekonstrukce bytových jader


Kontaktní osoba v případě Vašeho zájmu o realizaci stavebních prací pro kraj středočeský :

Bernard Jaroslav **e-mail : provasdum@seznam.cz **mobil : 604 452 934