Únor 2012

Obklad koupelny / Kladno

1. února 2012 v 13:38 | Vše pro Váš dům a zahradu |  Obklady a dlažby
Jesliže se chystáte na rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci koupelny či kuchyně, případně stavíte koupelnu zcela novou, je dobré navštívit nějaké koupelnové studio, případně nějakého dobrého prodejce keramických obkladů a dlažeb. Tam Vám mohou udělat prostřednictvím počítače grafický návrh, jak by Vaše koupelna či kuchyně mohla vypadat a rovněž Vám dodají nejen ispiraci a jasnou představu, ale i určité rady, nebo můžete kontaktovat nás a veškerou proceduru od projektu, výběru a nákupu materiálu až po vlastní realizaci probrat s námi. My Vám vše rádi a kvalitně zhotovíme.
Při nesprávné pokládce se mohou vyskytnout nepříjemné vady, které nám mohou znehodnotit celou práci. Příčinou vad je například nesprávné navržení dilatačních spár, nesprávné položení a užití kotevních a lepících hmot, zvýšená vlhkost při provádění obkládání plochy, případně nevhodný výběr keramických prvků do určitého prostředí. Často se také v praxi vyskytují vady z důvodu podcenění kvality a vyzrálosti podkladu. Například aplikace obkladu při nižší pevnosti podkladu než je pevnost lepidla, se při zvýšeném namáhání může projevit i odloupnutím obkladu v místě nekvalitní podkladní konstrukce. S tímhle souvisí výběr opravdu dobrého řemeslníka, který všem těmto možným problémům předejde.


Stavební společnost: P R O V A S D U M

Naše společná činnost se datuje od 1.5.2001 v návaznosti na bohaté zkušenosti z předchozích aktivit zaměstnavatelského poměru, posléze na základě živnostenského oprávnění.

Máme jasné a zřetelné cíle, které se snažíme každým dnem naplňovat.
Dvě desítky let praxe v oboru nejsou k zahození.
Spektrum naší nabídky je rozsáhlé, se zaměřením na kvalitu, přesnost a efektivnost veškerých stavebních
prací, přesto dáváme přednost pracím náročnějším, kde se kloubí znalost a řemeslnická zručnost,
a tímto získáváme stále více svých příznivců.
Velký důraz klademe také na výběr ostatních řemesel, s nimiž nemalou mírou přispíváme ke spokojenosti zákazníků. Samozřejmostí je i spolupráce s vybranými odborníky v oblasti projektování,
zpracování studií nových staveb, dozorování, apod.
Naším cílem je spokojený klient.

Zaměření:

  • Stavba betonových plotů
  • Zateplené fasády
  • Obklady, dlažby
  • Zámkové dlažby
  • Zdivo lícové cihla, Ytong
  • Terasy, chodníky, ploty
  • Rekonstrukce bytových jader


Kontaktní osoba v případě Vašeho zájmu o realizaci stavebních prací pro kraj středočeský :

Bernard Jaroslav **e-mail : provasdum@seznam.cz **mobil : 604 452 934