Říjen 2012

Postup při stavbě plotu / Kladno

2. října 2012 v 8:29 | Vše pro Váš dům a zahradu |  Stavba plotů
V případě, že vám již starý plot neslouží a rozhodnete se pro novou variantu, tak tu pro Vás máme jedno řešení. Objednejte si plot betonový, bezúdržbový , bezzákladový, plně funkční a designově zajímavý.
Pokud tak učiníte, tak tu máme pár slov o tom co Vás čeká.


V první řadě přijedeme plot zaměřit a domluvíme výběr materiálu a termín stavby. Pokud máte na pozemku plot starý, stávající, tak je potřeba ho demontovat. Stává se, že lidé mají okolo svého plotu různé okrasné rostliny a keříky. My se vždy pokoušíme při likvidaci starého plotu být co nejohleduplnější a zachovat vše jak bylo, ale někdy to na 100% nejde. Podle velikosti zakázky se doveze potřebný počet bikranových van a Váš starý plot je odvážen a ekologicky likvidován.


Dalším krokem je navezení a složení materiálu pro stavbu plotu. Zase záleží na velikosti zakázky a prostoru pro složení. K objednanému materiálu dovezeme pouze pytlovanou betonovou směs, kterou postupně mícháme dle potřeby a postupu montáže vodících sloupků.
Rozměříme vzdálenosti sloupků, vytvoříme potřebné výkopy pro sloupky, usadíme a zabetonujeme sloupky. Přitom vždy důsledně kontrolujeme jejich kolmost vůči terénu.Po zatuhnutí betonu nasázíme jednotlivé pole plotu do předem připravených vodících drážek ve směru Vámi vybraném. V případě nutnosti zaspárujeme drobné průhledy, které vzniknou mezi poli. Jedná se o betonový odlitek, tak nemůžeme počítat s milimetrovou přesností. Tento plot může být také v případě nutnosti plně rozebiratelný, ale to je už jen taková třešnička na dortu.
Teď už stačí jen upratit terén okolo nového plotu a můžete začít užívat svého soukromí.
V případě Vašeho zájmu o stavbu betonového plotu, se vůbec neostýchejte a kontaktujte nás na telefoním čísle 604 452 934 nebo e-mailem provasdum@seznam.cz
Rádi Vám plot za rozumnou cenu zhotovíme a ve všem poradíme.
Krásný den Vám přeje realizační team PROVASDUM.

Stavební společnost: P R O V A S D U M

Naše společná činnost se datuje od 1.5.2001 v návaznosti na bohaté zkušenosti z předchozích aktivit zaměstnavatelského poměru, posléze na základě živnostenského oprávnění.

Máme jasné a zřetelné cíle, které se snažíme každým dnem naplňovat.
Dvě desítky let praxe v oboru nejsou k zahození.
Spektrum naší nabídky je rozsáhlé, se zaměřením na kvalitu, přesnost a efektivnost veškerých stavebních
prací, přesto dáváme přednost pracím náročnějším, kde se kloubí znalost a řemeslnická zručnost,
a tímto získáváme stále více svých příznivců.
Velký důraz klademe také na výběr ostatních řemesel, s nimiž nemalou mírou přispíváme ke spokojenosti zákazníků. Samozřejmostí je i spolupráce s vybranými odborníky v oblasti projektování,
zpracování studií nových staveb, dozorování, apod.
Naším cílem je spokojený klient.

Zaměření:

  • Stavba betonových plotů
  • Zateplené fasády
  • Obklady, dlažby
  • Zámkové dlažby
  • Zdivo lícové cihla, Ytong
  • Terasy, chodníky, ploty
  • Rekonstrukce bytových jader


Kontaktní osoba v případě Vašeho zájmu o realizaci stavebních prací pro kraj středočeský :

Bernard Jaroslav **e-mail : provasdum@seznam.cz **mobil : 604 452 934