Únor 2016

Tepelná izolace dřevostavby

1. února 2016 v 20:06 | Vše pro Váš dům a zahradu |  Izolace

Dřevostavby jsou u nás čím dál více oblíbené a více vyhledávané stavby a je to tím, že se jedná o konstrukčně jednoduché a rychlé stavby oproti běžným zděným objektům, dále jsou dřevostavby oblíbené díky ekologickým materiálům, ze kterých jsou stavěny.Dřevostavby a materiály ze kterých jsou stavěny jsou šetrné nejen k přírodě, ale i k životnímu prostředí celkově, navíc se jedná o to, že u dřevostavby lze dosáhnout velmi jednoduše nízkoenergetických hodnot a to je velmi důležité. Dřevostavby, díky svým konstrukcím jsou velmi nakloněné k šetření energií a to je momentálně velmi důležité, jelikož celý svět žije úsporami energií a ochranou životního prostředí. Jako tepelná izolace se nejvíce pro zateplení stěn dřevostavby nabízí minerální izolace, přesněji čedičová vata, její tepelně-izolační hodnoty jsou výborné a akustická neprůzvučnost dosahuje velmi dobrých hodnot, díky zvukové pohltivosti těchto tepelných izolací vyrobených na bázi čediče, sopečné vyvřeliny, která se při vysokých teplotách rozvlákňuje a vytvořená vlákna pak dalšími technologiemi dotvořeny do hotových desek tepelné izolace, která zajišťuje výborné vlastnosti nejen jako tepelné izolace a akustické izolace, ale také jako perfektní protipožární izolace, která je řazená do třídy reakce na oheň "A1", což jsou nehořlavé materiály.

Stavební společnost: P R O V A S D U M

Naše společná činnost se datuje od 1.5.2001 v návaznosti na bohaté zkušenosti z předchozích aktivit zaměstnavatelského poměru, posléze na základě živnostenského oprávnění.

Máme jasné a zřetelné cíle, které se snažíme každým dnem naplňovat.
Dvě desítky let praxe v oboru nejsou k zahození.
Spektrum naší nabídky je rozsáhlé, se zaměřením na kvalitu, přesnost a efektivnost veškerých stavebních
prací, přesto dáváme přednost pracím náročnějším, kde se kloubí znalost a řemeslnická zručnost,
a tímto získáváme stále více svých příznivců.
Velký důraz klademe také na výběr ostatních řemesel, s nimiž nemalou mírou přispíváme ke spokojenosti zákazníků. Samozřejmostí je i spolupráce s vybranými odborníky v oblasti projektování,
zpracování studií nových staveb, dozorování, apod.
Naším cílem je spokojený klient.

Zaměření:

  • Stavba betonových plotů
  • Zateplené fasády
  • Obklady, dlažby
  • Zámkové dlažby
  • Zdivo lícové cihla, Ytong
  • Terasy, chodníky, ploty
  • Rekonstrukce bytových jader


Kontaktní osoba v případě Vašeho zájmu o realizaci stavebních prací pro kraj středočeský :

Bernard Jaroslav **e-mail : provasdum@seznam.cz **mobil : 604 452 934